ויאגרה לגברים

 

תוספי צמחים, העשויים מצמחים, יכולים לפעול כוויאגרה טבעית. אלו הוכחו כמשפרות זקפה עבור גברים מסוימים. לפני נטילת תוספי צמחים, חשוב להתייעץ עם רופא המשפחה כדי לוודא שאינך סובל ממחלה או מצב בריאותי חמור. אם אתה נאבק עם בעיות זקפה כבר כמה שנים, אולי כדאי לך לבדוק ויאגרה צמחית. למרות שאין סיכונים מוכחים עם תוספי מזון אלה, זה תמיד חכם לפנות לייעוץ רפואי לפני שמנסים משהו.

נמצא כי אבטיח מגביר את החשק המיני והוא פרי בריא. הציטרולין באבטיח תואם את תכולת הציטרולין של ויאגרה. זוהי הוויאגרה הטבעית היעילה ביותר לגברים. מומחים ממליצים לאכול 3-4 כוסות אבטיח בכל יום, שיכולות להתאים לכמות הציטרולין בויאגרה. מקורות אחרים של פירות וירקות של תחמוצת החנקן עשירים בויטמין C ואבץ, ולכן הם עשויים גם להגביר זקפות.

פרי נוסף שמתנהג כמו ויאגרה הוא אבטיח. אבטיח עשיר בציטרולין, תרכובת שמדביקה את כלי הדם ומגבירה את זרימת הדם לאזור איברי המין. בנוסף, האבטיח מכיל ארגינין, הממלא תפקיד מכריע בחיי המין.נטורל ויאגרה

 זה יכול גם לעזור לתת לגבר זקפה חזקה יותר. אתה יכול גם לנסות ירקות עלים ירוקים כחלופה לויאגרה. אלה מכילים ויטמינים ומינרלים שעשויים להועיל.

אחת הוויאגרות הטבעיות היעילות ביותר לגברים היא אבטיח. ניתן לצרוך פרי זה בכמויות קטנות, מכיוון שהוא יכול לחקות את הציטרולין בויאגרה. בנוסף, שתיית שלוש עד ארבע כוסות אבטיח ליום יכולה להתאים לתכולת הציטרולין בויאגרה. זהו גם פרי בריא, ומומחים ממליצים לאכול אותו לפחות 3 פעמים ביום לתוצאות מיטביות. רצוי לשתות לפחות 3 כוסות אבטיח ביום כדי להגיע לתוצאות מיטביות.

תוסף התזונה סיאליס עשוי להכיל ציטרולין, שהוא סוג של תחמוצת חנקן. זה משפר את זרימת הדם באזור איברי המין, מה שהופך אותו ליעיל יותר. עם זאת, ישנם סוגים רבים אחרים של ויאגרה צמחית, כולל פירות וירקות טבעיים. היתרונות של ויאגרה טבעית הם רבים. אבל עדיף להתייעץ עם רופא לפני נטילת תרופה צמחית כלשהי. אלו הן תרופות מוכחות עבור ED. כאשר נלקחים לפי ההוראות, ייתכן שהם לא יהיו יעילים כמו ויאגרה.

מיץ רימונים הוכח כמשפר זקפה ומפחית את הסיכון לתופעות לוואי. הוא מכיל רמות גבוהות של תחמוצת חנקן, האחראית להגברת זרימת הדם לאזור איברי המין. יתרה מכך, ידוע כי האבטיח מכיל מרכיבים טבעיים כמו ציטרולין. מומלץ לצרוך אבטיח לפחות פעמיים ביום. לתועלת מרבית, כדאי לקחת חצי כוס מיץ אבטיח.